Posredujemo u prodaji 2 s+db stana na Belvederu, jednom od najljepših i najtraženijih kvartova Rijeke.
Sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, iz kojih se izlazi na balkon s otvorenim pogledom na more, dvije spavaće sobe, kupaonice i hodnika.
Stan je obnovljen 2018 godine, nove strujne i vodovodne instalacije, podovi, zidovi, pvc stolarija, električno etažno grijanje, uređen sa stilom i mladenački.
Blizina centra grada, blizina svih sadržaja potrebnih za život čine ovu nekretninu idealnom za život obitelji, a zbog svega navedenog i kao investiciju za najam.
Preporuka agenta!
Poštovani klijenti, razgledavanje nekretnine moguće je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnju suradnju, kao i za naplatu provizije, a sve sukladno Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Agencija “Java nekretnine” kao ovlašteni posrednik u prometu nekretninama, za uslugu posredovanja u trenutku sklapanja predugovora ili ugovora:
– o kupnji, naplaćuje posredničku naknadu u iznosu od 3 % od ugovorene kupoprodajne cijene
– o najmu naplaćuje 1 ugovorenu mjesečnu najamninu.
Minimalna agencijska provizija iznosi 1.000€, za sve iznose manje od 40.000€, u kunskoj protuvrijednosti.